Авторські статті

Влада дійшла до повного абсурду затримуючи людей за перевезення шин у багажниках

Влада повністю обмежила права людини, зокрема право на вільне пересування, затримуючи людей за перевезення шин в автомобілях. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Валерій Пацкан, коментуючи затримання щонайменше трьох громадян, які зараз перебувають у Солом’янському райвідділку міліції.

«Слідчі самі не знають, що робити із затриманими і як їм «пришити» справу, однак не можуть не виконати вказівку згори. Затримали їх нібито за рапортом співробітників ДАІ. Зараз затриманим оголосили підозру за статтею про масові заворушення, а завтра їм обиратимуть міру запобіжного заходу. Влада дійшла до повного абсурду, обмеживши тепер і право пересування містом», – наголосив Валерій Пацкан.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України