Новини з Австрії

Вкрадений Порше 911 за 500 тисяч євро зупинений поліцейськими у Відні

Porsche 911 GT2 RS — справжній хіт, який вже був розпроданий за попередніми замовленнями ще до того, як фізично з’явився на ринку. На інсайдерських платформах автомобіль офіційною вартістю 369 672 євро продається за 500 000 євро. На легендарній гоночній трасі Нюрбургринзі протяжністю 20,6 км 911 GT2 RS в минулому році встановив новий світовий рекорд для легкових спортивних автомобілів — 6:47,3 хвилини.

Ось такий автомобіль був викрадений у Дармштадті. Автопоїзд з BMW X5 з хорватськими номерами і трейлером, на якому перебувала жовта машина, був зупинений у Відні співробітниками земельного дорожнього управління. Водій, 30-річний хорват, спробував на місці заговорити зуби поліцейським, розповідаючи вражаючі технічні подробиці (RS розганяється до 100 км/год за 2,8 секунди). Але при цьому представии чеський рахунок-фактуру, німецькі реєстраційні документи і ПТС. Всі папери виявилися підробленими, а дорогий автомобіль вкраденим.

Водій БМВ був затриманий і доставлений на допит. Порше конфіскований і доставлений на секретну стоянку. Справа, ймовірно, буде передана німецьким правоохоронцям.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України