Авторські статтіЗдоров'я

Вживання фастфуду позначається на успішності – дієтолог

Головний дієтолог Москви Антоніна Стародубова стверджує, що між харчуванням і навчанням існує прямий зв’язок, а також ділиться рекомендаціями з приводу раціону.

Департамент охорони Здоров’я від імені Антоніни Стародубової на своєму сайті повідомляє, що вживання фастфуду позначається на успішності учня, оскільки саме цей фактор впливає на прояв швидкої стомлюваності, провокує уповільнення зростання і розвитку.

Дієтолог впевнена, що необхідно дотримувати баланс між недоїданням і переїданням, оскільки таке вживання загрожує серйозними наслідками, включаючи хвороби серця, анемію, ожиріння, діабет, гастрит та інші. Дуже важливо вживати їжу дрібно, маленькими порціями, щоб уникнути перевантаження органів ШКТ.

У раціон повинні входити овочі, фрукти, крупи і хліб, а також білкові продукти – риба, м’ясо і яйця. Приготування останніх має бути з помірною кількістю допоміжних продуктів, таких як масло, оскільки їх користь зводиться до нуля. Страви з великою кількістю цукру необхідно по можливості виключати. Особливо шкідливий для організму, що зростання фастфуд.

Шкідлива їжа легко замінюється на горіхи, овочі, фрукти і хлібці. Газована вода теж потрапляє під «санкції» Моз, тому необхідно втамовувати спрагу за допомогою звичайної негазованої води.

Раніше Антоніна Стародубова розповіла про небезпеки, які можуть виникнути під час дитячого вегетаріанства. Вона вважає, що при такому способі життя раціон досить мізерний, тому дитячий організм не може отримати всі необхідні корисні речовини з їжі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України