Війна РФ проти України

Військово-морські сили запрошують на святкування 30-ї річниці Збройних Сил України в Одесі

Мешканців та гості міста Одеса запрошують 6 грудня приєднатися до відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України за участі Військово-Морських Сил ЗС України.

6 грудня з 10:00 до 16:00 на території причалів Морського вокзалу міста Одеси триватиме виставка катерів, зразків військової техніки та озброєння українських ВМС та інших видів Збройних Сил України. Серед запланованих до показу зразків наявні водолазне спорядження, автомобільна техніка, артилерійське озброєння, системи реактивного залпового вогню, броньована техніка, протикорабельний комплекс “Нептун” та катери ВМС відкриті для відвідування. Музичною прикрасою заходу стане військовий оркестр національного флоту та виступ українського музиканта “Піанобой”.

Урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України буде проведено на Морському вокзалі міста Одеси о 18:00. Гості зможуть спостерігати церемонію з тераси Морського вокзалу (другий ярус).

Просимо вас під час заходу дотримуватися карантинних обмежень та вимог чинного законодавства. Вхід на причали здійснюватиметься з пред’явленням документу, який засвідчує особу, а також COVID-сертифікату про вакцинацію або негативного результату ПЛР-тестування чи негативного результату експрес-тестування на антиген (сертифікати тестування дійсні 72 години).

Служба зв’язків з громадськістю
Командування Військово-Морських Сил
Збройних Сил України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України