Політика

Війська Азербайджану перейшли у наступ у Карабаху

За попередніми даними, на такий крок Азербайджан наважився, оскільки російських «миротворців», які зайшли на спірні території у 2020 році, відправили на війну до України.

Повідомляється, що азербайджанські війська зайняли село Фарух (Парух), а в сусідньому селі Пірляр (Храморт) збираються вірмени для оборони.

Прес-секретар Республіканської партії Вірменії Едуард Шармазанов стверджує, що азербайджанські війська 24 березня перейшли в наступ і, ймовірно, зайняли село Фарух. При цьому Міноборони Баку все заперечує.

Шармазанов заявив про наступ військовослужбовців Азербайджану в районі Карабаху. За його словами, атаки сталися у напрямку Аскерана, а бійці зайшли до села Фарух. Відповідний допис політик розмістив у Facebook.

Водночас вірменські журналісти стверджують, що згодом інформаційний центр Арцаха (Вірменія) поширив таке повідомлення:

“Станом на 16:00 годину 24 березня, ЗС Азербайджану в напрямку села Парух Аскеранського району порушили лінію розмежування. Представники Армії оборони та дислокації миротворчого контингенту намагаються шляхом переговорів зупинити подальше просування супротивника і повернути його на вихідні позиції.Повідомляємо, що з міркувань безпеки в даний момент евакуйовано жінок та дітей громади Храморт Аскеранського району”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.