Війна РФ проти України

Війна в Україні: британська розвідка дала прогноз на найближчі тижні

За війною в Україні уважно спостерігає весь світ. Британська розвідка дала прогноз щодо ситуації на українсько-російському фронті на найближчі тижні, передає РБК-Україна.

Міністерство оборони Великобританії у Twitter зазначає, що ситуація на фронті останніми тижнями практично не змінюється. Ініціатива у російсько-українській війні найближчими місяцями перейде до того боку, який зможе створити наступальне угруповання.

Минулого тижня відбулися лише мінімальні зміни вздовж лінії фронту. На Донбасі після невеликих наступів з початку серпня російські війська підійшли до околиць міста Бахмут, але ще не прорвалися до населеного пункту.

За даними британської розвідки, Росія не робила серйозних зусиль для просування на запорізькому чи харківському напрямках. На південному заході ні українські, ні російські війська не просунулися вперед на херсонській лінії фронту. “Однак дедалі частіші вибухи в тилу російських військ, ймовірно, створюють навантаження на російську логістику та авіабази на півдні”, – вважають у Міноборони Британії.

Розвідники вважають, що малоймовірно, що ситуація суттєво зміниться наступного тижня. Російські сили на даний момент, ймовірно, готові лише до обмежених локальних атак, рідко за участю більш ніж рот військ, зазначається в повідомленні.

У Міноборони Британії прогнозують, що в найближчі місяці ініціатива перейде до тієї сторони, яка зуміє створити гідні довіри, віддані своїй справі сили для наступальних операцій.

Нагадаємо, розпочалася сто сімдесят восьма доба героїчного протистояння українського народу російському військовому вторгненню. Наші захисники відобразили штурми та відкинули окупантів на Харківському, Слов’янському, Бахмутському, Новопавлівському напрямках.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України