Новини

Вітаміни Омега 3 від магазину «Фітомаркет»

Для правильної роботи організму необхідно вживати різноманітну їжу, багату мінералами, вітамінами, жирами, вуглеводами та білками. Якщо харчування не може бути повноцінним, поповнити дефіцит певних елементів вдасться завдяки  вітамінним комплексам. Інтернет-магазин «Фітомаркет» пропонує добавки високої якості з доставкою по Україні.

Показання та протипоказання прийому вітаміну «Омега 3»

Насичені жирні кислоти вкрай необхідні для здоров’я дорослих та дітей, проте організм їх не синтезує. Поповнити запас речовини вдасться лише з прийомом їжі чи добавок. Омега 3 в Україні можна придбати для нормалізації рівня глюкози у крові, позитивного розвитку судин та покращення роботи серця.

Омега 6 підходить для людей, які хочуть зміцнити кісткову тканину. Цей комплекс сприяє покращенню репродуктивного здоров’я у жінок. Омега 9 стає додатковим джерелом енергії. Робота імунної системи налагодиться, м’язи будуть підтримувати потрібний тонус. Потребу у Омега 6 та Омега 9 можна поповнити з їжею, проте Омега 3 мало у звичних продуктах харчування.

Вітамінні комплекси Омега 3 можна вживати чоловікам, жінкам та дітям. Особливої користі добавка надає людям, які займаються спортом (як на професійному рівні, так у якості фізичної активності). Вітаміни протипоказані людям, які страждають на захворювання щитовидної залози, сечокам’яної хвороби, алергії на препарат.

Асортимент продукції у магазині «Фітомаркет»

Здоров’я не варто вважати даниною природи. Потрібно допомагати організму бути у формі. Саме в цьому переконана компанія Фітомаркет – вітаміни та добавки від якої дозволяють почуватися здоровими та активними. Компанія понад 20 років є офіційним дистриб’ютером торгових марок Country Life, ANS Perfomance, «Стоп Купероз», «Крок-Мед», «Грибна аптечка», «Реаніматор» та ін. Постійні клієнти оцінили переваги співпраці з магазином:

  • перевірені постачальники, сертифіковані товари з гарантією;
  • оптимальне співвідношення ціни та якості;
  • акції, спеціальні пропозиції для оптових покупців та постійних клієнтів;
  • допомога кваліфікованих спеціалістів у підборі вітамінних комплексів;
  • оперативна доставка у регіони України.

На сайті компанії клієнти залишають відгуки про товар. Це реальні огляди на дії препаратів, які не редагуються магазином. Таким чином вдасться скласти самостійне враження про продукт.

Крім вітамінних комплексів, «Фітомаркет» пропонує екологічну косметику від провідних виробників. У наявності органічні засоби догляду за тілом, обличчям, волоссям, для інтимної гігієни. Робити покупки вигідно, адже все необхідне для здоров’я та краси в одному місці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України