Авторські статті

Віталій Портников: Україна залишається розколотою колонією

Якщо проаналізувати результати виборів до Верховної Ради, то, незважаючи на всю прихильність до президента Володимирова Зеленського, українське суспільство залишається розколотим у колоніальній парадигмі – за Росію чи проти Росії. Про це в ефірі одного з каналів розповів популярний публіцист і журналіст Віталій Портников.

Він зазначив, за великим рахунком, Україна залишається розколотою колонією, як би вона не голосувала і це принципове питання. Нова влада, яка сьогодні існує, винна співпрацювати з обома групами свого електорату. При тому, що група, яка є більш прозахідною, проєвропейською, вона більш активна, вона може виходити на вулиці і у неї є потужний союзник у вигляді міжнародних фінансових організацій, які відкрито говорять, що ми будемо вам давати гроші, якщо ви будете йти на Захід, а не до Росії.

Віталій Портников додав, група яка за більш хороші відносини з Росією вона політично пасивна, вона може тільки голосувати на виборах, вона не виходить на вулиці і в Росії немає грошей, на які б можна було утримувати режим.

Читайте про те, що Політолог назвала головні проблеми «старих» і «нових» політиків

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.