Віталій Портников: Україна залишається розколотою колонією

Якщо проаналізувати результати виборів до Верховної Ради, то, незважаючи на всю прихильність до президента Володимирова Зеленського, українське суспільство залишається розколотим у колоніальній парадигмі – за Росію чи проти Росії. Про це в ефірі одного з каналів розповів популярний публіцист і журналіст Віталій Портников.

Він зазначив, за великим рахунком, Україна залишається розколотою колонією, як би вона не голосувала і це принципове питання. Нова влада, яка сьогодні існує, винна співпрацювати з обома групами свого електорату. При тому, що група, яка є більш прозахідною, проєвропейською, вона більш активна, вона може виходити на вулиці і у неї є потужний союзник у вигляді міжнародних фінансових організацій, які відкрито говорять, що ми будемо вам давати гроші, якщо ви будете йти на Захід, а не до Росії.

Віталій Портников додав, група яка за більш хороші відносини з Росією вона політично пасивна, вона може тільки голосувати на виборах, вона не виходить на вулиці і в Росії немає грошей, на які б можна було утримувати режим.

Читайте про те, що Політолог назвала головні проблеми «старих» і «нових» політиків

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh