Віталій Портников вказав на серйозну загрозу для української демократії, витікаючу від президентства Зеленського

Віталій Портніков заявив в інтерв’ю виданню Апостроф, що при президенті Зеленскому Україна може стати Білоруссю. За словами політичного оглядача, на практиці це означає наявність в країні умовної партії, яка в реальності не існує, і всевладдя політичних сил, наближених до глави держави.

Віталій Портников вважає, що проведення позачергових парламентських виборів відповідає інтересам Володимира Зеленського, оскільки в такому випадку його політична сила може отримати більшість в Раді нового скликання. Іншим гравцям цей варіант не такий цікавий. Більше того – сьогодні Зеленський є президентом надій, ілюзій і мрій. До тих пір, поки вони не розвіються, інші не зможуть серйозно змінити політичний тренд, що склався після президентських виборів.

При цьому інші політики будуть позбавлені можливості зайти на політичне поле Зеленського, якщо олігархи виявляти єдність, а їх медіа почнуть подавати інформацію в одному ключі. В такому випадку Україна ризикує стати Білоруссю, коли в країні є умовна партія, в реальності не існує, і всевладдя політичних сил, наближених до глави держави. Врятувати українську демократію в такому випадку може або внутрішня боротьба серед наближених до президента, або конфлікт між олігархами.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh