Життя

В якому віці жінки найчастіше готові піти на зраду

Згідно з досліджень позашлюбних відносин сайту знайомств Victoria Milan, виявилося, що існує певний вік, коли жінки найбільш схильні завести роман на стороні.

Криза середнього віку буває не тільки у чоловіків. У жінок, які перебувають у шлюбі, також настає момент, коли вони найбільш схильні змінити своїм партнерам. Наука вирішила вивчити питання, чому жінки зраджують і що штовхає їх на це. І вісь що виявила.

Згідно з досліджень позашлюбних відносин сайту знайомств Victoria Milan, виявилося, що існує певний вік, коли жінки найбільш схильні завести роман на стороні. Ви можете подумати, що це прерогатива молодих, ненагулявшихся 20-річних дівчат, однак дані дослідження показують, що цим грішать жінки у віці 37 років.

Згідно з висновками дослідження, середній вік жінок, готових зважитися на адюльтер, становить 36,6 років, тобто, приблизно, через сім років після вступу в шлюб, якщо врахувати, що середній вік вступу в шлюб 29 років.

Дослідження також наддало більш конкретні результати, наприклад, американки змінюють через, приблизно, 8,5 років після вступу в шлюб, а ірландки — в середньому після 3,6 років шлюбу.

Засновник дослідження пояснив можливу причину зради заміжніх жінок: «Можливо, їх чоловік не звертає на них уваги і не надає їм належної поваги. Ймовірно, вони як і раніше люблять своїх партнерів, але шлюб покинула іскра і пристрасть … Яка б не була причина, роман на стороні може допомогти заміжнім жінкам повернути втрачену чуттєвість і пристрасть. Це універсальні потреби, і прагнення до сексуального задоволення, — ті, до чого прагнуть мільярди людей, незалежно від того, наскільки вони різні».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України