В якому віці жінки найчастіше готові піти на зраду

Згідно з досліджень позашлюбних відносин сайту знайомств Victoria Milan, виявилося, що існує певний вік, коли жінки найбільш схильні завести роман на стороні.

Криза середнього віку буває не тільки у чоловіків. У жінок, які перебувають у шлюбі, також настає момент, коли вони найбільш схильні змінити своїм партнерам. Наука вирішила вивчити питання, чому жінки зраджують і що штовхає їх на це. І вісь що виявила.

Згідно з досліджень позашлюбних відносин сайту знайомств Victoria Milan, виявилося, що існує певний вік, коли жінки найбільш схильні завести роман на стороні. Ви можете подумати, що це прерогатива молодих, ненагулявшихся 20-річних дівчат, однак дані дослідження показують, що цим грішать жінки у віці 37 років.

Згідно з висновками дослідження, середній вік жінок, готових зважитися на адюльтер, становить 36,6 років, тобто, приблизно, через сім років після вступу в шлюб, якщо врахувати, що середній вік вступу в шлюб 29 років.

Дослідження також наддало більш конкретні результати, наприклад, американки змінюють через, приблизно, 8,5 років після вступу в шлюб, а ірландки — в середньому після 3,6 років шлюбу.

Засновник дослідження пояснив можливу причину зради заміжніх жінок: «Можливо, їх чоловік не звертає на них уваги і не надає їм належної поваги. Ймовірно, вони як і раніше люблять своїх партнерів, але шлюб покинула іскра і пристрасть … Яка б не була причина, роман на стороні може допомогти заміжнім жінкам повернути втрачену чуттєвість і пристрасть. Це універсальні потреби, і прагнення до сексуального задоволення, — ті, до чого прагнуть мільярди людей, незалежно від того, наскільки вони різні».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh