Техно

Відвідування сайтів для дорослих може обернутися шантажем

Творці вірусу Varenyky активно тестують небезпечний функціонал

Спеціалісти ESET повідомили у Мережі про новий зловмисне програмне забезпечення, яке націлене на відвідувачів сайтів дорослої тематики. Хоча це і не головне завдання Varenyky, він все ж вишукує «дорослі» ключі в заголовках, після чого приступає до запису робочого столу, якщо користувач знаходиться на порносайті. Як можна здогадатися з назви, вірус з великою ймовірністю має слов’янські слов’янське коріння, тільки від його атаки зосереджені виключно на жителів Франції.

Незважаючи на той факт, що якихось заборон на відвідування сайтів для дорослих і перегляд порнографічних роликів в цій країні немає, французи все ж можуть зіткнутися з серйозними наслідками. Наприклад, фахівці вважають, що подібний збір даних проводитися неспроста і в кінцевому підсумку може обернутися шантажем. Подібний компромат може стати серйозним аргументом у вимаганні грошей. Цю гіпотезу підтверджує той факт, що функціонал вірусу дозволяє витягувати особисті дані користувачів поштових клієнтів.

Вірус для дорослих поширюється старим, але, мабуть, все ще ефективним методом – електронною поштою. Сам по собі він націлений на розсилку спаму для французьких користувачів, але в ESET стверджують, що розробники вірусу постійно експериментують з Varenyky, додаючи новий функціонал, то вирізаючи старий. Велика ймовірність, що після «польових» випробувань вірус відвідає й інші країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.