Відвідування сайтів для дорослих може обернутися шантажем

Творці вірусу Varenyky активно тестують небезпечний функціонал

Спеціалісти ESET повідомили у Мережі про новий зловмисне програмне забезпечення, яке націлене на відвідувачів сайтів дорослої тематики. Хоча це і не головне завдання Varenyky, він все ж вишукує «дорослі» ключі в заголовках, після чого приступає до запису робочого столу, якщо користувач знаходиться на порносайті. Як можна здогадатися з назви, вірус з великою ймовірністю має слов’янські слов’янське коріння, тільки від його атаки зосереджені виключно на жителів Франції.

Незважаючи на той факт, що якихось заборон на відвідування сайтів для дорослих і перегляд порнографічних роликів в цій країні немає, французи все ж можуть зіткнутися з серйозними наслідками. Наприклад, фахівці вважають, що подібний збір даних проводитися неспроста і в кінцевому підсумку може обернутися шантажем. Подібний компромат може стати серйозним аргументом у вимаганні грошей. Цю гіпотезу підтверджує той факт, що функціонал вірусу дозволяє витягувати особисті дані користувачів поштових клієнтів.

Вірус для дорослих поширюється старим, але, мабуть, все ще ефективним методом – електронною поштою. Сам по собі він націлений на розсилку спаму для французьких користувачів, але в ESET стверджують, що розробники вірусу постійно експериментують з Varenyky, додаючи новий функціонал, то вирізаючи старий. Велика ймовірність, що після «польових» випробувань вірус відвідає й інші країни.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh