Авторські статтіНовини

Виробнику OLED-дисплеїв для iPhone 8 не вистачає коштів на розробку

Представники компанії Japan Display, що займаються виробництвом дисплеїв для моделей iPhone, заявили про нестачу грошей на розробку. На реалізацію виробництва OLED-моніторів необхідно виділити 703 мільйона доларів.

Японська компанія вже отримала підтримку інвестиційного фонду Innovation Network Corp., але надалі Japan Display планує звернутися до уряду для надання додаткової допомоги. Вся справа в тому, що виробник незабаром планує налагодити реалізацію проекту по розробці OLED-дисплеїв. Нова технологія можливо буде застосовуватися в iPhone 8. Якщо до моменту презентації справи у японської компанії не прийдуть в норму, то Apple використає технологію Sharp.

Варто відзначити, що зараз «яблучний» бренд займається пошуком постачальника якісніх дисплеїв для нового покоління смартфонів. За попередніми даними, розробники планують використовувати технологію OLED для наступного покоління iPhone. Офіційних коментарів з цього приводу не надходило. Експерти вважають, що Japan Display повинна до лютого 2017 року знайти гроші для створення моніторів нового покоління, інакше договір про постачання не буде підписаний. В Apple уточнили, що топова збірка смартфона отримає 5,5-дюймовий OLED-дисплей з безліччю нововведень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України