ЄС|NATO

Виробники сталі в Німеччині прогнозують підвищення цін у березні

Згідно з опитуванням S&P Global, яке повідомляє Eurometal, учасники німецького ринку сталі прогнозують зростання цін на метал у березні поточного року.

Березневий індекс ринкових настроїв склав 75 пунктів, як серед дистриб’юторів, так і серед виробників, порівняно із середнім показником у 54 пункти в лютому.

Ця зміна передбачає позитивні очікування в найближчі тижні. Один трейдер зазначив, що ринок демонструє обережний оптимізм, оскільки виробники мають перевагу в ціноутворенні через те, що вони заповнили свої книги замовлень на поставки до червня. Тим часом пропозиції щодо імпорту обмежені та доступні лише з серпня.

Наразі ринок сталі в Європі відчуває на собі наслідки значного скорочення виробництва в другій половині 2022 року, і більшість пояснює зростання цін сильними портфелями замовлень і підтримкою попиту. Ці фактори зсувають терміни доставки для більшості європейських виробників плоского прокату до початку літа, і очікується поступове зростання цін без різких коливань.

Крім того, найближчим часом очікується поповнення запасів покупців, оскільки в січні цього року були отримані великі замовлення. Європейські металурги також почали перезапуск виробничих потужностей на тлі відновлення попиту, але, за словами учасників ринку, перезапуск деяких доменних печей у березні-квітні поточного року не матиме миттєвого впливу на пропозицію та ціни – додаткові обсяги з’являться лише в червні- липень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України