Авторські статтіЗдоров'я

Вирішуємо проблему поганого кровообігу за 7 хвилин. Відео

покращення кровообігу судин
покращення кровообігу судин

І чоловіки і жінки мають проблеми з поганим кровообігом. Симптомами цього є: швидка стомлюваність, холодні руки і ноги, навіть при теплій погоді, часті перепади настрою і постійне відчуття голоду.

Причин поганої циркуляції крові може бути декілька, але основними є неправильне харчування і сидячий спосіб життя

Ці фактори призводять до утворення атеросклеротичних бляшок у судинах. Ускладнення просування крові по судинах може призвести до інфаркту та інсульту, трофічних виразок і ампутації кінцівок.

Ми пропонуємо вам прості поради і вправи, які допоможуть вам уникнути проблем з кровообігом і багатьох проблем зі здоровям.

Вправи для шиї

Рухати головою слід повільно! Повернути голову вліво, затриматися на кілька секунд. Поверніться до початкового положення, а потім поверніть голову вправо і затримайтеся на кілька секунд. Повторіть цю вправу десять разів. Після цього — рух голови вгору і вниз, в повільному темпі. Повторіть вправу десять разів.

Розтягування

Перед початком тренування необхідно добре розтягнути на м’язи. Таким чином, стимулюється приплив крові, м’язи нагріваються, тим самим готуючись до більш інтенсивного тренування, що мінімізує травми.

Віджимання

Вранці, до сніданку спробуйте зробити десять віджимань від підлоги. Ця вправа буде стимулювати рух крові у ваших руках.

Руки і пальці

Повільно стисніть долоні в кулак. Повторіть десять разів. Це вправи запобігає судоми в руках.

Піший туризм

Ходьба, навіть на невеликі відстані, значно покращує кровообіг, особливо в ногах. Слід здійснювати прогулянки в енергійному темпі не менше трьох разів у тиждень.

Танець

Танці настійно рекомендується для зняття стресу і підтримки вашого тіла в гарній формі. Вітається будь-який танець, немає обмежень по стилю! Вам буде потрібно всього 30 хвилин на день для досягнення позитивного результату.

Відео вправ, що допоможуть поліпшити кровообіг всього за кілька хвилин:

Слідкуйте за своїм здоров”ям!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.