Росіяни розробляють космічного робота, який полетить на МКС

Почалися випробування космічного робота, який полетить на МКС восени 2020 року. Переможцем у тендері стала РКК “Енергія”, яка надала свій проект вартістю 2,4 млрд рублів.

Заступник гендиректора “Роскосмос” міжнародної діяльності Сергій Савельєв заявив, що випробувальна робота з тестування космічного робота триватиме до листопада 2020 року. Головним завданням нового винаходу організація і здійснення допомоги астронавтів у космосі при проведенні дослідницької роботи.

Вчені розповіли про методику розпізнання мавпами хвороб своїх родичів

Розробники представляти готовий космічний робот, який буде чекати свого першого запуску у відкритий космос саме до зазначеної раніше даті. Крім інженерів-космологів, над створенням перевіркою космічного робота працюватимуть експерти, які мають чималий досвід роботи в роботобудуванні. За рахунок допомоги екіпажу космічного корабля, який буде запущений в листопаді 2020 року на МКС, космічний робот допоможе здійснити найскладніші і фізично нездійсненні завдання самими космонавтами. За спільною роботою вчених і інженерів компанії, яка надала проект на тендері і стала переможцем стежать фахівці та експерти зарубіжжя разом з громадськістю.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh