Техно

«Випробували машину часу»: Дівчина з майбутнього запевняє, що світ зміниться до невпізнання

Міста будуть складатися з кілометрових хмарочосів, а люди спокійно будуть орудувати разом з прибульцями.

Популярний англомовний YouTube-канал ApexTV опублікував напередодні загадкове відео, яке прийшло блогерам на електронну пошту. У ролику дівчина з заретушованою особою видає сенсаційну інформацію, заявляючи, що вона побувала в 2600 році. Вона зізналася, що на початку 2000-х брала участь у секретної урядової програми,тоді зазнали машину часу. В ході експерименту вона перенеслася на 600 років вперед і повернулася в наш час, де вирішила розповісти про побачене в майбутньому.

За словами очевидиці, вона була розчарована тим, що відбувається в тому часі, оскільки наш світ зміниться до невпізнання. Дівчина каже, що люди і прибульці з космосу в 2600 році ділять Землю між собою, живуть пліч-о-пліч і мирно співіснують на одній планеті. Міста переповнені кілометровими хмарочосами, а небо червоне від глобального потепління. Мандрівниця в часі зазначила, що тамтешні мешканці були дуже люб’язні з нею і розповіли про те, як влаштований світ майбутнього.

Яким чином героїня цього відео змогла здійснити подорож крізь століття та повернутися назад, не уточнюється. У мережі багато хто зі скепсисом поставилися до цього ролику, проте більшість користувачів задумалися про перспективи нашого світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України