Авторські статтіФотогалерея

Самі дивні напої у світі. Фото

Ми, правда, не знаємо, чим думали люди, коли створювали ці напої. Ще більше дивуємося тім, хто наважується спробувати їх. Адже, здавалося б, захотів попити – налий собі сік, розслабитися спиртне. Але деякі не шукають легких шляхів. У гонитві за гострими відчуттями вони не проти спробувати вино з мертвої чайки або коктейль із сперми.

Перед вами список найдивніших напоїв у світі.

1. Вино з мишей

У корейських селах цей засіб вважається панацеєю від усіх хвороб. Для його приготування береться звичайна рисова горілка, в яку опускаються тільки народилися ще живі (о, жах) мишенята. Через рік напій готовий. Ті, хто зважився спробувати дивний коктейль, відзначають, що за смаком він нагадує бензин.

2. Лікер “Три ящірки”

Китайці з в’єтнамцями вирішили піти ще далі і відправили в пляшку з горілкою ще живих геконів. Вони впевнені, що напій здатний виганяти злих духів (ми теж не стали нападати на тих, хто п’є подібні коктейлі – від них усього можна чекати).

3. Вино, настояне на скорпіонів і змій

Нам здається, що в рисову горілку можна додавати все, що рухається. Наприклад, вєтнамці таке вино одержують з змій і скорпіонів.

4. Пиво з слонячих фекалій Un, Kono Kuro

Японські пивовари витворили пива, в яке додали кавові зерна, які побували… в шлунку слона. Кажуть, що напій має специфічний смак.

5. Напій з пташиних гнізд

Кмітливі китайці продовжують дивувати тим, що будь-які підручні засоби можуть перетворити в напій. Слина, яку птиці використовують для прикріплення своїх гнізд на стінки печер, знадобилася азіатському народу для створення “газованої води”.

6. Gilpin Family Whisky

Джеймс Гілпін створює віскі з сечі літніх людей, хворих на діабет. На етикетках кінцевого продукту можна знайте прізвища “добровольців”, не пожалівших свій біоматеріал.

7. Чича

Популярний африканський напій виробляється з кукурудзяних зерен, але для ферментації використовується слина.

8. “Кінський спермосидр”

Новозеландський паб “Gree Man” придумав використовувати кінську сперму для приготування ексклюзивного напою, який за смаком нагадує молоко, змішане з пивом.

9. Насіннєвий коктейль

Фоти Фотенхайер логічно поміркувавши, що якщо людина пє курячі яйця і п’є є молоко, то може вживати і свій біоматеріал. Тому він вирішив змішати текілу і сперму.

10. Інуїтске вино з мертвої чайки

Процес приготування вина простий: береться чайка (обов’язково мертва), поміщають в пляшку і на кілька днів залишається під палючими променями сонця.

Ми розповіли лише про невеликій кількості дуже дивних напоїв. Але їх дуже багато: настойки з личинок метелика, пиво з бичачих насінників… загалом, людська фантазія безмежна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України