У Вінниці завод Green Cool готують до виробництва апаратів ШВЛ

Відкритий у 2018-му році завод з виробництва холодильного обладнання для Coca-Cola Green Cool готують до виробництва апаратів штучної вентиляції легенів на базі американських апаратів Medtronic. Дослідні зразки апаратів будуть готові через місяць

Про це повідомив у себе на сторінці в Facebook мер Вінниці Сергій Моргунов під час відеозвернення.

Міський голова зазначив, що вінницький завод Green Cool, який входить в UBC Groop та знаходиться у Вінницькому індустріальному парку сьогодні налагоджує виробництво апаратів штучної вентиляції легенів на базі американських апаратів ШВЛ Medtronic.

– За місяць-два буде проведена відповідна сертифікація і спільно з керівництвом концерну UBC Group ми розглядаємо можливість, щоб виробництво цих ШВЛ було розташовано саме на заводі Green Cool в місті Вінниця, – сказав він.

В той же час президент компанії UBC Groop Ігор Гуменний написав у себе на сторінці в Facebook, що за місяць буде готовий дослідні зразки апаратів, а після отримання сертифікації потужності заводу дозволять виготовляти 1000 апаратів на місяць.

– Новий продукт від UBC Group. Дослідні зразки будуть через місяць. Після сертифікації потужності виробництва дозволять виробляти близько 1000 одиниць на місяць, – повідомив він.

Завод Green Cool відкрили в вересні 2018 року. Він виготовляє холодильне обладнання для таких світових брендів таких, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken та ін. Розташований на території Вінницького індустріального парку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh