Економіка

У Вінниці завод Green Cool готують до виробництва апаратів ШВЛ

Відкритий у 2018-му році завод з виробництва холодильного обладнання для Coca-Cola Green Cool готують до виробництва апаратів штучної вентиляції легенів на базі американських апаратів Medtronic. Дослідні зразки апаратів будуть готові через місяць

Про це повідомив у себе на сторінці в Facebook мер Вінниці Сергій Моргунов під час відеозвернення.

Міський голова зазначив, що вінницький завод Green Cool, який входить в UBC Groop та знаходиться у Вінницькому індустріальному парку сьогодні налагоджує виробництво апаратів штучної вентиляції легенів на базі американських апаратів ШВЛ Medtronic.

– За місяць-два буде проведена відповідна сертифікація і спільно з керівництвом концерну UBC Group ми розглядаємо можливість, щоб виробництво цих ШВЛ було розташовано саме на заводі Green Cool в місті Вінниця, – сказав він.

В той же час президент компанії UBC Groop Ігор Гуменний написав у себе на сторінці в Facebook, що за місяць буде готовий дослідні зразки апаратів, а після отримання сертифікації потужності заводу дозволять виготовляти 1000 апаратів на місяць.

– Новий продукт від UBC Group. Дослідні зразки будуть через місяць. Після сертифікації потужності виробництва дозволять виробляти близько 1000 одиниць на місяць, – повідомив він.

Завод Green Cool відкрили в вересні 2018 року. Він виготовляє холодильне обладнання для таких світових брендів таких, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken та ін. Розташований на території Вінницького індустріального парку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України