Авторські статті

Винниченко: Зеленський відсутністю своєї команди в регіонах довів важливий феномен – відсутність представництва на місцях сприяє економічному розвитку

Президент Володимир Зеленський нехай і за досить нетривалий час, але вже встиг довести один дуже цікавий феномен, який полягає в тому, що відсутність влади абсолютно ніяк не впливає на життя у країні, більш того, сприяє економічному розвитку. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише політолог та блогер Юрій Винниченко.

Він зазначає, цей феномен Зеленський довів на прикладі ряду регіонів, де досі не призначені на керівні посади представники нової влади, тобто за фактом немає в команді Володимира Зеленського людей в областях, які б допомогли стати головами облдержадміністрацій, голова райдержадміністрацій. За фактом з приставками «в. о.» в половині областей працюють чиновники ще з команди Порошенка. Роботою це назвати не можна, тому, як люди просто отримують солідні зарплати з преміюванням та ніяк не зацікавлені в розвитку областей, так як розуміють, що не сьогодні, так завтра підуть на вулицю.

За словами Винниченка, так триває вже півроку, але люди живуть і Армагеддон не відбувається. Більше того, стало менше офіціозу, незрозумілих повчання на урочистих заходах від голів ОДА і подібного марення. На думку політолога, президенту і його команді не потрібно шукати випадкових людей, раз у його команді тільки одні коміки, а взяти і ліквідувати посади малоросійських губернаторів, таким чином можна заощадити пристойні суми в бюджет і не займатися пустою тратою часу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України