Авторські статті

Винниченко: Коломойський, Пінчук і компанія можуть радіти: їх зусилля дали результат – українці зійшли з розуму і це не метафора

Багатьох політичних експертів, політиків і журналістів шокували результати соцопитування, які проводила соціологічна група Рейтинг, адже, як виявилося 64% респондентів найбільше хочуть від президента припинення війни і перемоги над корупцією. Якщо по іншому пункту менше запитань, бо сьогодні президент має таку повноту влади, яку до нього не мав жоден глава держави, то за першим запитом більше питань, ніж відповідей. Про це у своєму блозі пише політолог Юрій Винниченко.

Він зазначає, у тому, що 64% українців абсолютно не розуміють, що відбувається на сході України, і не згадають вже про обстріл Донецького аеропорту, Краматорська та Маріуполя – винні наші доблесні політики і журналісти, винен, зокрема сам Володимир Зеленський. Це все наслідки відвертої брехні про «баригу», про «Роттердам +», про «заробіток на крові», про «свинарчуквв», про «Липецьку фабрику». Цей список можна продовжувати до нескінченності. Потоки брехні у вуха українців подіяли.

Юрій Винниченко підкреслює, що в гонитві за владою такі люди, як Коломойський та Пінчук використовували такі засоби брудної пропаганди, привівши своїх маріонеток до влади, що народ повністю зійшов з розуму і це в даному випадку не метафора. Можна запитати на зупинці, в транспорті, на ринку, та де завгодно: українці, які у вас найбільше надії від того, що змінилася влада в країні, прийшов Зеленський? 90% точно відповість: «Може ж Зеленський війну нарешті закінчить!». Ось це і є результат тієї політики, що люди перестали розуміти факт – Росія вторгалася на територію Україну, люди перестали розуміти, що це справжня війна, яку не може закінчити Київ без капітуляції. Українці готові капітулювати, їм наплювати на державу, тому що за останні 3-4 роки олігархи і ручні актори, разом зі ЗМІ нікого з цього самого держави цирк – знецінили проукраїнську і проєвропейську влада, а разом з нею і всі проукраїнські кроки, які були.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України