Авторські статті

Військовий парад США біля кордону з Росією. Фото

Цікаве дійство вчора відбулося в прикордонному естонському місті Нарва. Справа в тому, що там пройшов парад американської військової техніки і піхотинців, приурочений до Дня незалежності Естонії. Причому парад мав радше символічний окрас, ніж мав на увазі під собою спробу налякати Росію.

Тим не менше ми стали свідками геополітичної гри, причому гри на нервах країни, що відчуває серйозний постімперіалістичний синдром. А тому, нечисленні солдати з Другого кавалерійського полку армії США, перекинутого в січні в країни Прибалтики з Німеччини в рамках операції Atlantic Resolvе, що пройшли строєм по Нарві, стали серйозним подразником.

Так, що ж особливого і шокуючого вчора відбулося у Нарві? Та мабуть нічого, за винятком того, що це місто має у своєму складі 35% російськомовного населення! Фактично, такий собі Естонський Луганськ, вчора був потоптаний чоботами американських солдатів.

Американці без зайвого сорому провели демонстрацію своєї сили в безпосередній близькості від кордонів з Росією, відверто знехтувавши невдоволення Кремля. І в доповнення до всього ще й підтвердили намір до кінця року перекинути в даний прикордонний регіон не менше 200 танків, бронетранспортерів і гаубиць, котрі будуть посилені силами швидкого реагування.

Не знаю, чи отримав на сьогоднішній день Путін яку вигоду від анексії Криму та війни з Україною на Донбасі, але те, що він, як ніхто інший, наблизив НАТО до кордонів РФ – це факт, підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.