Техно

Військовозобов’язані зможуть передавати військкоматам дані про себе через «Дію»

В Україні військовозобов’язані зможуть передавати військкоматам дані про себе, зокрема повідомляти про місце проживання через портал «Дія».

Про це йдеться у постанові Уряду №1487 від 30 грудня «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

Цей документ було опубліковано 3 січня.

«У разі коли відомості про призовника, військовозобов’язаного або резервіста не включено до Єдиного державного реестру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, призівник, військовозобов’язаний або резервіст може за власним бажанням подати відомості для включення до Єдиного державного реестру призовників, військовозобов’язань язаних та резервістів під час формування декларації про місце проживання з використанням засобів Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (далі — Портал Дія) за умови запровадження інформаційної взаємодії. Механізм та вимоги до технічного опису сервісу електронної інформаційної взаємодії між Порталом Дія та Єдиним державним регістром призівників, військовозобов’язаних та резервістів встановлюються Міноборони», – йдеться у постанові.

Раніше повідомлялося, що для тих, хто звільнився із російського полону, в Україні розробили “Персональний менеджер“. У Мінцифрі розповіли, що це таке і чим буде корисним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України