Військовослужбовці загартовуються на психологічній смузі перешкод

На Рівненському загальновійськовому полігоні мобілізовані військовослужбовці навчаються долати психологічну смугу перешкод, що відповідає можливим викликам і загрозам, з якими бійці Збройних Сил України зіштовхуються в зоні проведення АТО.

Усі 800 метрів перешкод воїни долають у складі відділення. Для цього командир повинен прийняти рішення щодо розподілу особового складу на три групи — «дозор», «ядро» і «тил». Крім стандартних будівель, окопів, інженерних загороджень, відчуття справжнього бою допомагають створити засоби імітації. Стрільба холостими набоями, використання зривпакетів і димових шашок стають додатковими психологічними перешкодами для мобілізованих.

В таких умовах, за задумом, ” дозор” повинен виявляти умовного ворога, «ядро» — знищити противника штатними зброєю і засобами, а “тил”— прикрити основні сили.

— Учасники відчувають атмосферу бою, загартовують не лише тіло, а й дух. Тому їхня підготовка проходить якісніше. Таким чином відділення злагоджується, командир набуває навиків керувати особовим складом, а військовослужбовці знають своє місце в строю. За ходом подолання психологічної смуги перешкод спостерігають досвідчені інструктори, які корегують дії та сприяють набуттю необхідних навиків, — зазначив керівник на навчальному місці підполковник Ярослав Осіпчук.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh