Авторські статті

Військовослужбовці загартовуються на психологічній смузі перешкод

На Рівненському загальновійськовому полігоні мобілізовані військовослужбовці навчаються долати психологічну смугу перешкод, що відповідає можливим викликам і загрозам, з якими бійці Збройних Сил України зіштовхуються в зоні проведення АТО.

Усі 800 метрів перешкод воїни долають у складі відділення. Для цього командир повинен прийняти рішення щодо розподілу особового складу на три групи — «дозор», «ядро» і «тил». Крім стандартних будівель, окопів, інженерних загороджень, відчуття справжнього бою допомагають створити засоби імітації. Стрільба холостими набоями, використання зривпакетів і димових шашок стають додатковими психологічними перешкодами для мобілізованих.

В таких умовах, за задумом, ” дозор” повинен виявляти умовного ворога, «ядро» — знищити противника штатними зброєю і засобами, а “тил”— прикрити основні сили.

— Учасники відчувають атмосферу бою, загартовують не лише тіло, а й дух. Тому їхня підготовка проходить якісніше. Таким чином відділення злагоджується, командир набуває навиків керувати особовим складом, а військовослужбовці знають своє місце в строю. За ходом подолання психологічної смуги перешкод спостерігають досвідчені інструктори, які корегують дії та сприяють набуттю необхідних навиків, — зазначив керівник на навчальному місці підполковник Ярослав Осіпчук.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.