Війна в Донецьку. Місто в рядках оголошень

    Кожен раз в рідному місті я жадібно вдивляюся в оголошення, розвішані в різних місцях. Так швидко розумієш, чим живуть люди, що цікавить і турбує їх. Цього разу мою увагу привернули рівно два оголошення.

Перше з них звучить як “Ми працюємо”.

Я дивуюся героїзму та оптимізму людей, які відкривають свій бізнес або продовжують розпочате. Відкрилося чимало магазинів і кафе, хоч там і не багатолюдно. Я заходив в пару кафе, там були невеликі компанії, а персонал був привітний і усміхнений. Але майже всі нарікали на недостатній обсяг трафіку. Це трохи позитиву.

Тепер говоримо про сумне. Ще один напис на дверях одного з супермаркетів вразив мене. “Більше двох гривень дріб’язком не беремо”. Люди витрушують останні копієчки з найдальших сховів. У місті все менше грошей у людей, особливо боляче дивитися на людей похилого віку, які пережили свого часу якщо не війну, то всі “принади” післявоєнного часу.

На жаль, боюся, що скоро голод, і це при досить-таки непоганих (принаймні поки що) поставках продовольства в магазини, прийде на вулиці Донецька. І це вже реальність.

dennislapin

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh