Військовий єпископ відвідав капеланів, що проходять реабілітаційний курс на Закарпатті

Цими днями на Закарпатті в санаторії «Орлине гніздо» відбувається реабілітаційний курс для військових капеланів УГКЦ, що здійснювали служіння на сході України в зоні АТО.  У цьому заїзді беруть участь 17 священиків. Багато з них проходили декілька ротацій на територію бойових дій,  а деякі капелани – чотири або й, навіть,  п’ять ротацій.

Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, та  його заступник о. Любомир Яворський на вихідних відвідали священиків, що перебувають на реабілітації. Військовий єпископ і капелани спільно відслужили Божественну Літургію. У своєму слові до священиків владика Михаїл  наголосив на важливості капеланського служіння, на особливій потребі у військових капеланах та на важливості їхньої духовної та фізичної віднови після служіння в АТО.

«Сьогодні ми роздумуємо про те, що після війни маємо повернутися до своїх парафій, до своїх сімей і родин. Щоби після повернення могти якнайкраще послужити тим, хто нас чекає, щоби могти рятувати людські душі, мусимо відновити свій дух і свої сили», – зазначив владика Михаїл.

Реабілітаційно-оздоровчий курс у санаторії триває 10 днів. У його програму входять фізичні процедури (мінеральні та термальні води, фітотерапія, опорно-рухові процедури, масажі тощо), тренінги з психологами, що спрямовані на подолання травматичного стресу та духовно-психологічне відновлення, а також передбачено час на духнову віднову зі священиками. Наступний заїзд на реабілітаційну програму буде відбуватися з 16 по 25 лютого цього року. У ньому візьмуть участь понад 25 військових капеланів.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh