Вже через п’ять років потужний флот України буде протистояти Росії – військовий експерт

Приблизно через 5 років потужний флот України та Румунії, а також кораблі Північноатлантичного альянсу будуть протистояти Росії у Чорному морі. Така заява пролунала від українського військового експерта Михайла Самуся.

За його словами, у країн, які мають вихід до Чорного моря, зараз досить низький військовий потенціал, і в акваторії домінує російський флот, і Росія протягом останніх років змогла модернізувати флот і берегові засоби захисту. Однак Україна теж не стоїть на місці. Останнім часом, як зазначив експерт, Україна змогла відновити військово-морські сили, і модернізація продовжиться. «Думаю, що через п’ять років потужні флотські формування України та Румунії разом з судами НАТО будуть головувати в акваторії Чорного моря. Росії доведеться протистояти цій силі, а Чорне море стане самим мілітаризованим у світі», – підкреслив експерт.

Потрібно зазначити, що за останні кілька років в Україні не побудували жодного нового корабля, і незрозуміло, як потужність флоту може збільшитися в найближчі роки. Сам експерт при цьому не розповів, як це станеться.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh