Авторські статтіУкраїнське військо

Вже через п’ять років потужний флот України буде протистояти Росії – військовий експерт

Приблизно через 5 років потужний флот України та Румунії, а також кораблі Північноатлантичного альянсу будуть протистояти Росії у Чорному морі. Така заява пролунала від українського військового експерта Михайла Самуся.

За його словами, у країн, які мають вихід до Чорного моря, зараз досить низький військовий потенціал, і в акваторії домінує російський флот, і Росія протягом останніх років змогла модернізувати флот і берегові засоби захисту. Однак Україна теж не стоїть на місці. Останнім часом, як зазначив експерт, Україна змогла відновити військово-морські сили, і модернізація продовжиться. «Думаю, що через п’ять років потужні флотські формування України та Румунії разом з судами НАТО будуть головувати в акваторії Чорного моря. Росії доведеться протистояти цій силі, а Чорне море стане самим мілітаризованим у світі», – підкреслив експерт.

Потрібно зазначити, що за останні кілька років в Україні не побудували жодного нового корабля, і незрозуміло, як потужність флоту може збільшитися в найближчі роки. Сам експерт при цьому не розповів, як це станеться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.