Авторські статтіДіаспора

Італія визначилася з кількістю іноземних працівників на 2018 рік

Прем’єр Міністр Італії Паоло Джентілоні підписав декрет, що визначає кількість іноземних працівників, які зможуть приїхати в Італію в 2018 році для сезонної роботи.

Рада міністрів опублікувала в «Офіційному віснику» №. 12 від 16 січня 2018 року Указ Президента Ради Міністрів від 15 грудня 2017 року про «Програмування потоків працівників, із країн, що не входять в ЄС, на територію італійської держави в 2018-му році» (Decreto flussi 2018).

Громадяни країн, що не входять в ЄС, можуть при’їхати в Італію для сезонної, несезонної роботи та самозайнятості (підприємницької діяльності) у 2018 році в загальній кількості 30 850 осіб.

Ці квоти розділені наступним чином:

18000 квот для сезонних працівників громадян наступних країн: Албанія, Алжир, Боснія і Герцеговина, Корея, Кот-д’Івуар, Єгипет, Сальвадор, Ефіопія, Республіка Македонія, Філіппіни, Гамбія, Гана, Японія, Індія, Косово, Малі, Марокко, Маврикій, Молдавія, Монте-Негро, Нігер, Нігерія, Пакистан, Сенегал, Сербія, Шрі Ланка, Судан, Туніс, Україна.

12 850 квот (в’їздів) призначене для несезонної підпорядкованої зайнятості та самостійної зайнятості. (З них 500 квот – для іноземних громадян, які проживають за кордоном, що завершили навчальні та освітні програми в країні походження згідно ст. 23 законодавчого декрету від 25 липня 1998 року, п. 286; 100 квот – для працівників італійського походження, що мають одного з родичів до третього ступеня по прямій лінії з італійським громадянством, які проживають в Аргентині, Уругваї, Венесуелі і Бразилії (для несезонного підпорядкованої зайнятості та самозайнятості).

В межах квот (по мірі подачі заявок) дозволяється конвертація дозволів на проживання для роботи за наймом:

4750 дозволів на проживання для сезонної роботи;

3500 дозволів на проживання для навчання, стажування та / або професійної підготовки;

800 дозволів на проживання для довгострокових резидентів, виданих громадянам третіх країн іншою державою-членом ЄС.

В межах передбачених квот можлива конвертація дозволів на проживання для самостійної зайнятості наступних типів ВНЖ:

700 дозволів на проживання для навчання, стажування та / або професійної підготовки;

100 дозволів на проживання для довгострокових резидентів, виданих громадянам третіх країн іншою державою-членом ЄС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України