Виявляється, Марина Порошенко не просто буде вести зарядку – Богуцька

Виявляється, Марина Порошенко не просто буде вести зарядку. Це НАЙПОТУЖНІШИЙ благодійний телевізійний проект, який розрахований на ЗБІР КОШТІВ для будівництва спортивної школи параолімпійського резерву.

Для довідки: Лікарня майбутнього від родини Ющенків у нас вже є.

Так ось. Школа параолімпійського резерву за задумом пані Марини буде побудована в Луганській області, в місті Кремінна. Вісь. І з чоловіком вона не радилася. М’ясний пень. Сімейна демократія.

Ще цікава деталь.

Пані Марина не сама буде вести ранковий гімнастичний ефір. Їй допомагатимуть дочки. Сказали, правда. ДІТИ. Може і Міша теж буде? Ну а що? Треба ж відпрацьовувати російську футболку! А може ще, чур мене, і старшенький прес качати стані? Тій, що під чужим прізвищем воював. Він і тут може під чужим прізвищем. Ми його не дізнаємося.

Так. Ну і найцікавіше, що приблизно такий проект вела Мішель Обама. (А чи не замахнутися нам, товариші. на Вільяма нашого Шекспіра?

Тільки Мішель Обама вела цей проект під егідою боротьби з ожирінням у США. Було б добре, якби наша Обама теж десь проронила, що мета зарядки – не просто бути здоровими, а подолати ожиріння. Було б смішно.

Ну а загалом по переглянутого матеріалу скажу наступне: молодець, що приділяє собі спортивну увагу. Це правильно.

Здоровий спосіб життя – це прекрасно. Але мені здається, за типажем їй краще було б вести якийсь інший соціальний проект.

Наприклад – “Проведи день в хоспісі, працюючи санітаром”, або “Віддай день свого життя дитині в дитячому будинку”, або на крайній випадок – “Подаруй відеореєстратор таксисту, хворов на ДЦП”.

Судячи з того, що в кінці ролика про параолімпійський центр розповідає ведуча, яка захоплена благодійною діяльністю олігарха Ахметова, вісь ця благодійна діяльність на каналі Україна – ДУЖЕ погано пахне.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh