Новини

Виявляється, Марина Порошенко не просто буде вести зарядку – Богуцька

Оказывается, Марина Порошенко не просто будет вести зарядку – Богуцкая

Виявляється, Марина Порошенко не просто буде вести зарядку. Це НАЙПОТУЖНІШИЙ благодійний телевізійний проект, який розрахований на ЗБІР КОШТІВ для будівництва спортивної школи параолімпійського резерву.

Для довідки: Лікарня майбутнього від родини Ющенків у нас вже є.

Так ось. Школа параолімпійського резерву за задумом пані Марини буде побудована в Луганській області, в місті Кремінна. Вісь. І з чоловіком вона не радилася. М’ясний пень. Сімейна демократія.

Ще цікава деталь.

Пані Марина не сама буде вести ранковий гімнастичний ефір. Їй допомагатимуть дочки. Сказали, правда. ДІТИ. Може і Міша теж буде? Ну а що? Треба ж відпрацьовувати російську футболку! А може ще, чур мене, і старшенький прес качати стані? Тій, що під чужим прізвищем воював. Він і тут може під чужим прізвищем. Ми його не дізнаємося.

Так. Ну і найцікавіше, що приблизно такий проект вела Мішель Обама. (А чи не замахнутися нам, товариші. на Вільяма нашого Шекспіра?

Тільки Мішель Обама вела цей проект під егідою боротьби з ожирінням у США. Було б добре, якби наша Обама теж десь проронила, що мета зарядки – не просто бути здоровими, а подолати ожиріння. Було б смішно.

Ну а загалом по переглянутого матеріалу скажу наступне: молодець, що приділяє собі спортивну увагу. Це правильно.

Здоровий спосіб життя – це прекрасно. Але мені здається, за типажем їй краще було б вести якийсь інший соціальний проект.

Наприклад – “Проведи день в хоспісі, працюючи санітаром”, або “Віддай день свого життя дитині в дитячому будинку”, або на крайній випадок – “Подаруй відеореєстратор таксисту, хворов на ДЦП”.

Судячи з того, що в кінці ролика про параолімпійський центр розповідає ведуча, яка захоплена благодійною діяльністю олігарха Ахметова, вісь ця благодійна діяльність на каналі Україна – ДУЖЕ погано пахне.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України