Авторські статтіЗдоров'я

Виявлено користь вживання кави на роботі

У США були проведені експерименти зі студентами. З’ясували, як кофеїн впливає на людину, якщо його приймати до якої-небудь діяльності або після.

MedicalXpress повідомляє, що Американські вчені з Університету штату Огайо і Каліфорнійського університету в Дейвісі з’ясували, що вживання кави покращує увагу і працездатність людей в колективі. Взяли участь 72 студента, які про цілі експерименту «ні сном, ні духом». Їх розділили на 2 групи: перша отримала 270мл до кофеїну, друга після обговорення тими. Результати показали, що кава збільшило працездатність в 1.4 рази. Також учасники, випили кави заздалегідь, малі більш позитивний настрій і рівень активності.

Гарним доповненням до кави, на думку «Journal of Psychopharmacology», є найпопулярніше солодке ласощі – гіркій шоколад. Відомо, що він є джерелом енергії, покращує кровопостачання мозку і допомагає захистити наші зуби, ні, це не жарт – какао-масло, що покриває зуби захисною плівкою, тім самим, перешкоджають розповсюдженню бактерій. Проте, головне – не перестаратися їм, так як це небезпечно для здоров’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України