Виявлено користь вживання кави на роботі

У США були проведені експерименти зі студентами. З’ясували, як кофеїн впливає на людину, якщо його приймати до якої-небудь діяльності або після.

MedicalXpress повідомляє, що Американські вчені з Університету штату Огайо і Каліфорнійського університету в Дейвісі з’ясували, що вживання кави покращує увагу і працездатність людей в колективі. Взяли участь 72 студента, які про цілі експерименту «ні сном, ні духом». Їх розділили на 2 групи: перша отримала 270мл до кофеїну, друга після обговорення тими. Результати показали, що кава збільшило працездатність в 1.4 рази. Також учасники, випили кави заздалегідь, малі більш позитивний настрій і рівень активності.

Гарним доповненням до кави, на думку «Journal of Psychopharmacology», є найпопулярніше солодке ласощі – гіркій шоколад. Відомо, що він є джерелом енергії, покращує кровопостачання мозку і допомагає захистити наші зуби, ні, це не жарт – какао-масло, що покриває зуби захисною плівкою, тім самим, перешкоджають розповсюдженню бактерій. Проте, головне – не перестаратися їм, так як це небезпечно для здоров’я.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh