Виявилено найнебезпечніше місце на планеті

Вчені-дослідники виявили найнебезпечніше місце на планеті. Ним виявився невеликий бразильський острівець довжина, якого по периметру не перевищує 33 кв. м. Назва цього забутого богом місця говорить сама за себе Кеймада-Гранді, Зміїний острів.

Кеймада-Гранді розкинувся неподалік від південно-східної прибережної частини Бразилії. Згідно з рішенням уряду країни, людям доступ у це місце заборонений за винятком вчених, яким для такого візиту потрібно отримати особливий дозвіл. Настільки серйозний заборона викликана небезпідставними переживаннями за людські життя, тому що в цьому підступному місці небезпека підстерігає на кожному кроці. Оскільки практично кожен метр острова населення зміями всіх видів. Їх кількість дорівнює приблизно 4 тисяч особин.

Найбільш небезпечним мешканцем Кеймада-Гранді є острівний ботропс, один з різновидів плазунів, укус якого викликає у людини швидке омертвіння всіх тканин, а потім повільну і болісну смерть.

Єдині люди, які можуть безперешкодно відвідати Зміїний острів, це – моряки. Працівники корабля, дотримуючись особливої обережності, регулярно перевіряють функціонування автоматично налаштованого маяка, встановленого в 1920 році.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh