Авторські статтіНовини

Виявилено найнебезпечніше місце на планеті

Вчені-дослідники виявили найнебезпечніше місце на планеті. Ним виявився невеликий бразильський острівець довжина, якого по периметру не перевищує 33 кв. м. Назва цього забутого богом місця говорить сама за себе Кеймада-Гранді, Зміїний острів.

Кеймада-Гранді розкинувся неподалік від південно-східної прибережної частини Бразилії. Згідно з рішенням уряду країни, людям доступ у це місце заборонений за винятком вчених, яким для такого візиту потрібно отримати особливий дозвіл. Настільки серйозний заборона викликана небезпідставними переживаннями за людські життя, тому що в цьому підступному місці небезпека підстерігає на кожному кроці. Оскільки практично кожен метр острова населення зміями всіх видів. Їх кількість дорівнює приблизно 4 тисяч особин.

Найбільш небезпечним мешканцем Кеймада-Гранді є острівний ботропс, один з різновидів плазунів, укус якого викликає у людини швидке омертвіння всіх тканин, а потім повільну і болісну смерть.

Єдині люди, які можуть безперешкодно відвідати Зміїний острів, це – моряки. Працівники корабля, дотримуючись особливої обережності, регулярно перевіряють функціонування автоматично налаштованого маяка, встановленого в 1920 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.