Авторські статтіЗдоров'я

Відвідуємо стоматолога правильно: пам’ятка для пацієнта

Якщо ви лікуєте зуби або мають намір зайнятися профілактикою, насамперед вибирайте перевірені клініки, які давно надають послуги в цьому напрямку.

Відвідування раз в півроку — обов’язкова умова

Якщо вас нічого не турбує, це не привід відкладати планову перевірку у стоматолога. Раз у шість місяців обов’язково записуйтеся на прийом — якщо в ротовій порожнині з’являться якісь проблеми, лікар виявить їх на ранніх етапах і проведе ефективне, недороге лікування. Крім того, спеціальна гігієнічна чистка від нальоту і каменів теж повинна проводитися кожні півроку.

Якщо вам потрібна звичайна консультація, теж варто записатися на прийом. Це доцільно, якщо ви не можете підібрати підходящу систему догляду, хочете провести якусь складну процедуру зразок установки брекетів або відбілювання, але поки сумніваєтеся у своєму виборі. Не шукайте відповіді на такі питання в інтернеті — індивідуальна консультація стане більш правильним рішенням.

Відмовтеся від посиленої чищення зубів перед відвідуванням лікаря

Коли вибрано стоматологія, не потрібно готуватися до її відвідування всіма доступними засобами. Багато людей починають посилено начищати зуби, при цьому пошкоджуючи десни, використовувати відразу ополіскувачі, спреї та інші препарати для очищення порожнини рота. Така підготовка ні до чого: навіть якщо ви витратите дві години на ці маніпуляції, лікар за станом зубів і ясен зрозуміє, як ви доглядали за зубами раніше. Скористайтесь зубною ниткою і почистіть зуби в звичайному режимі — цього буде достатньо.

Не ставте собі діагнози

Ще одна поширена помилка пацієнтів — самостійно ставити собі діагнози і припускати, яке лікування буде призначено. Як правило, вгадати не виходить: або потрібно провести серйозну роботу, або виявляється, що не все так страшно, як людина собі придумав. Щоб не засмучуватися після своїх очікувань і не дивуватися витраченим сумам, дочекайтеся прийому і уточніть необхідну інформацію у лікаря.

Хороша стоматологія в Києві — це якісне сучасне обладнання, ефективне лікування, комфортні кабінети і досвідчені лікарі, які можуть знайти підхід до кожного. Вже давно похід до стоматолога перестав лякати і дітей, і дорослих, тому відкладати його до кращих часів не варто.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України