Відсторонення Януковича – це ще не завершення Революції Гідності

Відсторонення Януковича з посади Президента України – це ще не завершення Революції Гідности, попри те, що саме це було основною вимогою Майдану від самого початку. Революція – це докорінні зміни влади і тому, доки не буде реально змінено систему влади у державі, не буде запроваджено законність і право, не буде соціяльної й національної справедливости – не можна вважати, що революційні процеси в державі завершилися. Про це 22 лютого 2014 року заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Лідер українських націоналістів наголосив, що нині – історичний день, який важливий для кожного українця.

“Дуже важливо що сьогодні в парламенті ми зустрічалися з деякими послами европейських держав, які висловили нам свою солідарність. Важливо, що вже зараз декілька европейських країн висловили підтримку нашим діям. Те, що відбулося у парламенті, – законно і відповідає европейським принципам і стандартам”, – зазначив Олег Тягнибок.

Голова фракції ВО “Свобода” у парламенті повідомив, що роботу Верховної Ради України буде відновлено завтра о 10:00.

“Нашу роботу буде продовжено. Ми ухвалюватимемо усі закони, які зараз вкрай необхідні українському суспільству. Також скасовуватимемо деякі з тих законів, які незаконно і всупереч волі народу було затверджено впродовж часів правління режиму Януковича. І найважливіше – це те, що практично всі голосування у парламенті сьогодні за відбувалися конституційною більшістю – поза 300 голосів.

Окрім цього, важливим є те, що нині ми призначили відповідних уповноважених парламенту і виконувачів обов’язків на посади в силових структурах: СБУ, Генеральної прокуратури України, МВС та Міноборони. Надважливо також те, що більшість силовиків, які є в Україні, різними способами – чи телефонічно, чи приватно – задекларували свою підтримку діям парламенту. Вітаю усіх із цією звитягою, хоча вона далася дуже великою кров’ю, але це є серйозний поступ уперед, бо Україна тепер –инша держава”, – зазначив Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh