Авторські статтіНовини

Біля стикувального модуля МКС пролетіло відразу три об’єкти

Відео: Streetcap1

Уфолог, який ховається під ніком Streetcap1, по всій видимості, не упускає ні одне НЛО, яке з’являється на навколоземній орбіті. Вже не перший рік він веде пошук, як він стверджує, «об’єктів неземного походження». За цей час він проаналізував незліченну кількість зображень і відеозаписів, які надає космічне агентство NASA зі своїх кораблів, марсоходів і зондів, після чого уфолог з радістю ділиться результатами з публікою.

 

Streetcap1 на цей раз зміг виявити, що в поле зору веб-камери, що веде пряму трансляцію з борту МКС і спрямована на модуль стикування, потрапили три летючих об’єкти.
З першого погляду багатьом, напевно, здасться, що це сміття космічного походження, але на думку уфолога, раптово потрапивші в об’єктив об’єкти рухаються синхронно, притому, на великій швидкості, намагаючись вибудувати фігуру у вигляді трикутника.
Два з них мають незначні розміри, тому розібрати, що кожен з них являє собою не є можливим. Третій об’єкт, за словами Streetcap1 – це класичний прямокутник, причому прозорий.

«Було б добре, якщо представники NASA самі показали відео з інших камер МКС, щоб підтвердити НЛО це чи ні», – висловив свої побажання уфолог.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України