Відповідальність за черговий спалах насильства в Києві, повністю лежить на владі Януковича

18 лютого активісти Майдану та небайдужі громадяни України мирно пішли до Верховної Ради для проведення там мітингу з вимогою до депутатів забезпечити повернення до редакції Конституції 2004 р.

В той же час, коли протестувальники підійшли до парламенту – виявилося, що там на них чекає озброєний до зубів «Беркут», а також численні особи кримінальної зовнішності, так звані «тітушки», які перебували під охороною спецпризначенців.

Силовики та ті «тушки» грубо перешкоджали мирному проведенню акції протесту під Верховною Радою та вчинили відверту провокацію, коли почали кидати в мирних громадян вибухові пристрої. Відтак протестувальникам вимушено довелося вдатися до заходів самооборони.

В партії «Батьківщина» заявляють, що повну відповідальність за сьогоднішній спалах насильства на вулицях Києва несе режим Януковича, який вкотре відмовився почути вимоги суспільства і внести на розгляд парламенту постанову про повернення до Конституції 2004 р.

Сьогодні влада продемонструвала, що вона не готова до вирішення політичної кризи в мирний спосіб, шляхом пошуку компромісів із опозицією та громадянським суспільством. Коли влада вперто не чує власний народ в стінах парламенту, тоді вголос починає говорити вулиця.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh