Авторські статтіДіаспора

Росія вишле трьох чеських дипломатів у відповідь на аналогічні дії чеської влади

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

«Заходи будуть дзеркальними, але не тільки. Буквально в ці хвилини Посол США в Росії запрошений в міністерство, де заступник міністра закордонних справ Росії висловлює йому зміст відповідних заходів щодо США. Щодо решти країн, а саме в тому, що стосується кількості людей, які будуть виїжджати з Російської Федерації зі складу дипломатичних місій, все теж дзеркально», — цитує Сергія Лаврова офіційний сайт російського МЗС.

Як вже повідомляв «Празький Експрес», Чехія вислала трьох російських дипломатів. Таким способом Чехія висловлює солідарність з великою Британією, яка звинувачує Росію в отруєння в Лондоні колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля.

Раніше виконуючий обов’язки прем’єр-міністра Андрій Бабиш заявивши, що якщо рішення про висилку російських дипломатів буде прийнято, то воно торкнеться якихось незадекларованих розвідників.

«До кінця світу це не призведе. Їх не можна називати дипломатами. Напевно, у Чехії таких більше, ніж де-небудь в Європі. Нехай не думають, що в нашій країні їм буде добре. Більше того, Росія скандально звинуватила Чехію у виробництві речовини «Новачок». Це нахабна брехня», — цитує Бабиша Чеське телебачення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України