Подорожі

Відпочинок на Маврикії – особливості країни, її закони. Фото

Загадковий і респектабельний, розкішний і незвіданий – острів Маврикій в Індійському океані притягує мандрівників тропічною романтикою і по-європейськи бездоганним сервісом. Відпочинок на Маврикії подарує вам все найкраще, що можна взяти у природи і цивілізації.

З зимового Києва Маврикій здається справжнім раєм. Так багато тут сконцентровано краси і природних багатств.

З історії острова

Історія держави, яка подарував світу один з найбільш фешенебельних курортів, захоплює. Безлюдний острів був відкритий португальськими моряками, ймовірно, на початку 16 століття і спочатку був названий Сишна (так називався один з кораблів першовідкривачів). Згодом голландські колонізатори перейменували його в честь Моріса Оранського.

Сьогодні вартість відпочинку на Маврикії мало хвилює людей, натхнених романтикою Південних морів. Архітектура острова зберегла чимало пам’яток епохи колонізації. З кінця 16 століття він використовувався як тимчасова база для голландських торгових суден. До середини наступного століття виникло голландське селище, а навколо нього – плантації тютюну і цукрового очерету. Робочою силою служили раби, привезені з острова Мадагаскар. Все населення острова тоді не досягало і півтисячі поселенців! Тури на Маврикій допоможуть вам почути одну з безлічі легенд про це чудовому часу – детальніше від туроператора Zabugor.

На початку 18 століття Маврикій відходить до Франції і тепер називається Іль-де-Франс. Французи будували форти і дороги, завозили африканських рабів, розробляли плантації всіляких прянощів і кави, вирощували овочі. А на початку 19 століття англійський флот відбив острів у французів, зробив його британською колонією під голландською назвою. Після скасування рабства в 1835 році на Маврикій почали прибувати іммігранти з Китаю та Індії – вони зайнялися тут сільською працею. Мандрівникам, які вирушають у тури на Маврикій, кинеться в очі, що в республіці сформувалося досить строкате населення; втім, всіх об’єднує англійська мова, любов до своєї країни і гостинність до тих, хто приїжджає сюди на відпочинок.

Отримавши незалежність лише в 1968 році, держава в даний час є парламентською республікою. Сьогодні вигідні ціни путівок на Маврикій підтримуються багато в чому за рахунок грамотної державної політики. Акційні пропозиції ви зможете знайти на сайті. Замовити тур на Маврикій нескладно – зверніться до он-лайн консультанта, виберіть тур, оплатіть і чекайте своєї подорожі!

Що подивитися на Маврикії?

Тут прекрасно ростуть чай, кава, прянощі і особливо цукровий очерет, але основну роль у розвитку національної економіки відіграє туристичний сектор. Тури на Маврикій відкриють вам тропічний рай, в якому ні хвилини не доведеться нудьгувати. Найвищий рівень сервісу і прекрасний клімат, незвичайні пам’ятки та найкращі пляжі зробили тури на Маврикій мрією мандрівників з усього світу.

Вулканічна активність залишилася в минулому, зараз острів сейсмічно абсолютно спокійний, місцевість має згладжений рельєф. Але, прилетівши на відпочинок на Маврикій, обов’язково варто оглянути найцікавіші згаслі вулкани (один з найвідоміших – Тру-о-Серф) і плато Рів’єр-Нуар.

На жаль, первісна флора острова збереглася не повністю. Тим більше причин побувати тут і побачити дивовижні природні пам’ятки. Зараз на острові залишилося менше 200 примірників ендемічної пальми Acanthophoenix rubra, яка не росте більше ніде! Чудові декоративні чагарники і тропічні рослини, завезені з інших островів, ви зможете побачити, забронювавши путівку на Маврикій.

За роки колоніального минулого скоротилася і чисельність видів пернатих. На початку 18 століття зникли великі птахи – безкрилі дронти, яких поселенці вживали в їжу. Сьогодні вирушаючи за низькими цінами на відпочинок на острів Маврикій, варто враховувати, що його фауна могла бути багатшою, якщо б не безпечність людини.

У національному парку Блек-Рівер-Горжес (Чорна Річка) мандрівники, які обрали тури на Маврикій, зможуть побачити таких рідкісних птахів, як рожеві голуби і маврикійські ожерелові папуги… Загадкові сцинки і гекони, величні удави – світ рептилій тут дуже виразна. Небезпечні хижаки на Маврикії відсутні.

На острові є унікальні природні цінності. Якщо ви стали володарем путівки на Маврикій, обов’язково відвідайте семицвітні землі Шамарель — незвичайні дюни зеленого, червоного і навіть синього кольору! Серед культурних пам’яток – відтворені колоніальні садиби, де демонструють процедуру виготовлення справжнього маврикійського рому. Як же його не спробувати на острові моряків, торговців і колоністів?

Відпочинок на Маврикії ідеальний вибір для активних людей: сюди приїжджають грати в гольф і теніс, займатися верховою їздою, кататися на велосипедах і водних лижах, сплавлятися на байдарках і каяках, стрибати з парашутом… Багато готелів зможуть запропонувати гостям водну екскурсію на човні з прозорим дном і навіть у підводному човні!

Цей острів – місце для прекрасного, насиченого і благополучного відпочинку. Вибравши тури на Маврикій, ви отримаєте незвичайні враження. Місцева природа щедро обдаровує мандрівників своєю тропічною красою. Що може бути яскравіше, ніж відпочинок на Маврикії удвох або всією сім’єю?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України