Поради

Відомий лікар озвучив головну помилку при прийомі знеболюючих

Нестероїдні протизапальні препарати, які в народі називають знеболюючими, можуть становити велику загрозу для здоров’я пацієнтів з гіпертонією. Така заява пролунала від відомого доктора Олександра Мясникова.

Він звернувся до всіх гіпертонікам і заявив, що регулярний прийом знеболюючих може спровокувати гіпертонічний криз, різкі скачки тиску, а також призводить до розвитку серцевої недостатності і інфаркту. Більш того, доктор підкреслив, що при серцевій недостатності прийом таких препаратів строго протипоказаний. За його словами, якщо ви вирішили прийняти знеболююче препарат, потрібно поєднувати його з медикаментами для шлунка. Справа в тому, що знеболюючі також призводять до розвитку виразки.

А ще такі медикаменти нерідко викликають ураження судин і нирок. Якщо ви страждаєте на гіпертонію, регулярно проходите обстеження нирок. Нагадаємо, раніше Мясников заявив, що найбезпечнішим препаратом для зняття болю є парацетамол. Після прийому парацетамолу не виникає ніяких побічних реакцій для серця, судин і шлунково-кишкового тракту. Однак потрібно зазначити, що раніше медики попереджали, що прийом парацетамолу вкрай негативно впливає на роботу печінки, особливо в поєднанні зі спиртними напоями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України