Авторські статті

Відомого політтехнолога «Інтера» Шувалова видворили з України

Известного политтехнолога-ватника «Интера» Шувалова выдворили из Украины

Керівнику інформполітики телеканалу заборонили в’їзд на п’ять років.

Відомого політтехнолога-ватника “Інтера” Шувалова видворили з України, і заборонили йому в’їзд терміном на п’ять років.

«Сьогодні російський пропагандист, фактичний керівник інформаційної служби телеканалу «Інтер», шеф відомої провокаторки Марії Столярової — Ігор Шувалов був видворений українськими прикордонниками за межі України із забороною в’їзду терміном на 5 років», — заявив у фейсбуці нардеп Антон Геращенко.

«За оперативними даними, антиукраїнська діяльність Шувалова використовувалася спецслужбами Російської Федерації шляхом висвітлення спеціально підготовлених і резонансних відомостей у засобах масової інформації, зокрема, оприлюднення у ЗМІ репортажів за звинуваченням керівніцтва України у військовому захопленні влади в 2014 році і спланованої акції «Небесна сотня»», — стало відомо LB.ua з власних джерел.

Крім того, Шувалова вважають причетним до «широкомасштабної акції» зі зриву євроінтеграційних і сучасних реформ в Україні», а також до проектів «Георгіївська стрічка» і «Безсмертний полк».

У березні 2014 року Шувалова вже намагалися видворити з країни, нагадав Геращенко. Він зазначив, що цього домагалися Олександр Турчинов і Арсен Аваков, але під тиском співвласників телеканалу «Інтер» на тодішнього главу СБУ Валентина Наливайченка це рішення було скасовано, і Шувалов ще три роки продовжував виконувати завдання російської пропаганди, фактично керуючи інформаційним блоком «Інтера».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України