Новини

Відомий бізнесмен Черняк натякнув на те, що в аварії винні пішоходи

По трагедії в Харкові:

1. Дороги в жахливому стані.

2. Культура водіння відсутня.

3. Корупція на всіх рівнях дорожнього руху від отримання прав до порушення правил-все купується.

4. Всі гучні ДТП з VIP – персонами закінчилися нічим.

5. Всі мажори з резонансних ДТП по-тихому, за бабло вирішили всі питання.

6. Через три дні про цю трагедію всі забудуть, як забули про космічних апаратах над військовими складами, де самовзорвался 1 млрд $ або як було з електронними деклараціями та іншими діамантами і золотом при обшуках у корупціонерів або їх випуском під заставу суму в сто разів менше викраденою.

7. Політики попіаряться на цій темі , розповідаючи якісь неймовірні закони смороду зараз напишуть, незважаючи на протидію своїх опонентів.

8. Винними в аварії призначать тих, хто багатший і журналісти заб’ють стрічку фото ДТП і фейками з рекламою своїх сайтів для збільшення їх відвідуваності.

9. Всі, у кого є гроші через місяць тихо домовляться з ментами,прокурорам і суддями і отримають пару років умовно.

Родичам загиблих компенсують грошима і ніхто з них не буде чинити опір або йти за справедливістю до кінця, людину вже не повернеш, а гроші ж потрібні живим.

10. Фейсбук розділиться на тих , хто за і проти, обговорюючи тонкощі ДТП і хто на який сигнал їхав і хто правіше, буде кілька тисяч постів і багато злих лайків. Втратять при цьому суть обговорення і упустять головне.

11. Через місяць ніхто нічого не згадає. І більше не згадає ніколи, тому, що громадська думка – це думка тих, у кого ніхто,нічого, ніколи не питає.

Це все дуже сумно і мені щиро шкода людей, але з чого це ви вирішили, що в країні, де не діє медицина, освіта, ЖКГ та інші державні інститути ,де немає моралі, де совість продається оптом і в роздріб, де політики мародерствують,раптом, стануть їздити за правилами?

Трохи дивно чекати виконання правил руху на тлі всього того, що відбувається в Україні, погодьтеся!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.