Новини з Австрії

Відома віденська кав’ярня закрилася назавжди через 25 років

Великий шок у Відні: столиця втрачає одну зі своїх традиційних кав’ярень.

Протягом чверті століття вона була невід’ємною частиною однієї з найпопулярніших визначних пам’яток Відня: на вулиці Кавальєрстрат, 52, прямо в палаці Шенбрунн, кафе-ресторан Residenz завжди приваблював численних гостей. Але тепер все позаду: культове кафе закрито – назавжди.

Café Residenz повідомило своїм гостям про сумну новину у Facebook і на своєму сайті в понеділок. Термін оренди закінчується наприкінці місяця і не буде продовжений. “Тому Café Residenz назавжди зачинить свої двері з 28 січня 2024 року”, – йдеться в повідомленні. Це означає, що кафе востаннє працювало минулої неділі.

За популярним місцем відпочинку серед місцевих жителів і туристів стоїть відома віденська сім’я рестораторів Керфельд, яка, крім іншого, також управляє легендарним кафе Landtmann з 1873 року. Ірмгард і Берндт Керфельд відкрили Café Residenz 1998 року.

Тепер Кверфельдам належить попрощатися зі своїми гостями в Шенбрунні: “Ми дякуємо вам за вашу відданість протягом останніх 25 років!”, – підсумовує прощальне послання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України