Економіка

Відновлення на прифронтових територіях: презентовано пріоритетні проєкти та уніфікований підхід до тендерів

Команда Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України ініціювала та провела низку зустрічей із понад 500 представниками будівельних компаній з 11 областей України.

Про це Голосу українською повідомили у Міністерстві відновлення.

Близько третини компаній раніше не брали участь у державних тендерах.

«У найближчі роки Агентство відновлення буде найбільшим замовником проєктів відбудови. Від житлових будинків до великих інфраструктурних об’єктів. Ми хочемо, щоб якнайбільше українських компаній долучалися до реалізації цих проєктів. Для цього потрібна взаємна довіра і чесне партнерство», – заявив Мустафа Найєм.

Команда Агентства презентувала головні зміни у проведенні тендерів на будівництво житлових та соціальних обʼєктів. Тепер усі обласні служби, що є замовниками робіт, працюють за єдиними уніфікованими вимогами.

«У тендерній документації є вся відома замовнику інформація. Це і проєктна документація, і кошториси. Даємо достатньо часу на підготовку пропозиції, значно скоротили кількість необхідних документів і довідок. Розробили уніфіковані кваліфікаційні критерії, які значно спрощують підрядникам участь у закупівлях і в той же час не дають можливостей для маніпуляцій», – розповіла заступниця голови Агентства відновлення Валерія Іванова.

Відновлення на прифронтових територіях: презентовано пріоритетні проєкти та уніфікований підхід до тендерів

Житло, дороги, мости, соціальна інфраструктура, покращення логістики з країнами-партнерами, захист енергетичних обʼєктів, будівництво магістрального водогону для людей, які постраждали від підриву Каховської ГЕС – пріоритетні проєкти Агентства відновлення.

Відновлення на прифронтових територіях: презентовано пріоритетні проєкти та уніфікований підхід до тендерів

«Серед найважливіших наших проєктів – відбудова 5 сіл, які найбільше постраждали від російської агресії. Тут маємо понад 300 обʼєктів. Ягідне, Посад-Покровське, Циркуни, Тростянець і Бородянка. Окремо працюємо над обʼєктами у 8 регіонах. В пріоритеті – житло, щоб люди могли повернутися у свої домівки», – зазначив перший заступник голови Агентства відновлення Андрій Івко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України