Війна рф проти України

Відновлення житла, захист енергетичної інфраструктури та збільшення експортної спроможності – ключові теми зустрічі з сенатором США Ліндсі Гремом

Команда Міністерства на чолі з Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим обговорила з американською делегацією функціонування Українського_коридору – тимчасового експортного коридору Чорним морем, а також необхідні умови для збільшення його потужності.

Джерело: Міністерства відновлення України

Від серпня 2023 року вже експортовано понад 30 мільйонів тонн вантажів різної номенклатури.

Також у фокусі розмови – відновлення житла та соціальної інфраструктури і потреба у використанні заморожених російських активів для подальшого фінансування програм відбудови України.

«Уже багато зроблено разом з американськими партнерами: від програм відновлення та захисту інфраструктури – до впровадження необхідних реформ. Один з яскравих прикладів – системна цифровізація державних послуг, зокрема для відновлення житла. На сьогодні вже більше 4 мільярдів гривень перераховано заявникам абсолютно прозоро та підзвітно, завдяки використанню електронних систем та реєстрів. Переконаний, у цифровізації – ключ до зменшення корупційних ризиків. І ми продовжуємо працювати у цьому напрямку.

Відновлення житла, захист енергетичної інфраструктури та збільшення експортної спроможності – ключові теми зустрічі з сенатором США Ліндсі Гремом

Вдячний американському сенатору Ліндсі Грему за персональний візит до Києва. Це важливий сигнал про продовження підтримки у нашій боротьбі з російськими окупантами», – прокоментував Олександр Кубраков, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України