Авторські статті

Відмовою у реєстрації опозиційної постанови про повернення до Конституції 2004 влада підштовхує країну до кровопролиття

Охоронці Золотого Унітазу

Факт відмови співробітників апарату Верховної Ради в реєстрації постанови про повернення до Конституції 2004 року говорить тільки про те, що чинна влада зумисне підштовхує  країну до кровопролиття. Про це сьогодні на брифінгу повідомив народний депутат від фракції “Батьківщина” Павло Петренко.

За його словами, сьогодні у Верховній Раді відбулася безпрецедентна ситуація, коли співробітники Верховної Ради, посилаючись на вказівку керівництва, а саме голови ВР, відмовилися зареєструвати законодавчу ініціативу – проект постанови, внесений трьома опозиційними фракціями.

“Це не рядова постанова, це не рядовий законодавчий акт, це та постанова, яка фактично дає можливість всій Україні вийти з глибокої кризи, в якій вона нині знаходиться, і не допустити кровопролиття на вулицях”, – наголосив Павло Петренко.

За його словами, ця постанова передбачає констатацію факту дії в Україні Конституції 2004 року і зобов’язує ВР опублікувати її текст у “Голосі України”. Ця постанова також констатує, що Конституційний Суд в 2010 році, приймаючи доленосне рішення, в жодному пункті резолютивної частини не скасував положення Конституції 2004 року. А тому Верховна Рада як єдиний орган установчої влади констатує факт дії в Україні Конституції 2004 року.

“Про жодні конституційні процеси і зміни мова не йде. Мова йде про поновлення конституційного ладу в країні”, – підсумував Петренко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України