ЄС|NATO

Відкрито газогін «Вояни-Ужгород», який забезпечить реверсні поставки газу до України. ФОТО

Сьогодні разом зі словацьким колегою відкрили газогін «Вояни-Ужгород», який забезпечить реверсні поставки газу до України.
Ще півроку тому мало хто сподівався, що ми спільними зусиллями зможемо придбати з Європейського Союзу до 10 мільярдів кубічних метрів газу. Це дуже великий крок вперед. І ми подолали всі і політичні, і технічні труднощі, і продемонстрували: ми єдині, а якщо ми єдині, то ми сильні.

Україна зробила багато вирішальних рішень щодо енергоефективності та забезпечення енергетичної безпеки країни. Від імені Уряду звертаюся до наших європейських друзів з тим, щоби країни-члени Євросоюзу долучились до інвестицій в українську ГТС.

Ми потребуємо єдності, єдиних підходів у політиці і економіці, єдиних підходів в енергетиці. І наша спільна робота на 100% гарантуватиме як постачання, так і транзит газу, якщо ми спільно будемо експлуатувати і модернізувати українську газотранспортну систему.

Також наш шлях – це диверсифікація енергопостачання. І сьогодні ми демонструємо реальність диверсифікації. Ще один аспект – це енергоефективність. Зменшення споживання і нові види паливно-енергетичних ресурсів, у тому числі зелена енергетика, в тому числі альтернативні джерела.

 

Арсеній ЯЦЕНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh