Війна рф проти України

Відійшов у вічність відомий волонтер, патріот – криворожанин Андрій Садило. Світлини

Один з унікальних і незамінних чоловіків, тихий і надійний трудівник війни, патріот не по посаді, а у справі, один з тих, на хребті яких по-справжньому тримається наша держава – Андрій Садило … Пішов з життя.

Про це повідомив Юрій Бутусов на своїй сторінці у фейсбук.

Випускник Одеського вищого артилерійського командного училища, офіцер, воїн за духом. З початку війни він став одним з творців команди волонтерів, які почали системну подвижницьку працю по ремонту і додаткового захисту української бронетехніки. 17-а танкова, 53-я і 54-я мотопіхотна бригади, 46-ї мотопіхотний батальйон – танкісти знають цю людину.

Протикумулятивні екрани, фальшборти, решітки, які волонтерська група якісно монтувала на танки для захисту бортовий і кормової проекції від ураження протитанковими засобами. І багато-багато іншого – верстати для кулеметів, наприклад, вже для нашої піхоти.

Яку корисну і важливу місію в житті робив цей Громадянин. Він не хотів слави, соромився реклами, дуже рідко звертався за допомогою, все прагнув зробити сам.

Сергій Боондаренко прокоментував смерть відомого волонтера :

“Я перевіряв інфу. Сподівався, що це якась помилка. Але він тихо пішов. Не розумію, як так сталося?! Ми спілкувались так не багато, але він був сталево скромним. Мені дуже сумно, що не зможу тобі більше потиснути руку і подякувати за ті безкінечні екрани для танків, буржуйки і гаряче серце. М’яких хмарин тобі, Друже.(((( ДРУЗІ!!! ВИ НЕ ЗРОЗУМІЛИ! Це-ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ!”.

Нагадаємо, в серпні 2017 Андрій Садило був відзначений “ВІДЗНАКОЮ Президента України” за “гуманітарну участь в антитерористичній операції”.

Світла пам’ять, ти дуже багато зробив для порятунку справжнього і для майбутнього.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України