Відеозвернення Папи до мексиканців напередодні його Апостольського візиту

Мексика – це земля, улюблена Богом і дуже дорога Пречистій Діві Марії. За декілька до Апостольської подорожі до Мексики, що триватиме від 12 до лютого,  у відеозвернні до мексиканців Папа Франциск висловив свою велику радість за можливість їх відвідати та вдячність за молитви, якими вони його супроводять.

«Дорогі брати, – звернувся Святіший Отець до мексиканців, –  незабаром почнеться моя поїздка до Мексики і я дуже задоволений з цього, відчуваю велику радість. У моїх молитвах завжди в особливий спосіб згадую мексиканців, зберігаю їх у серці, а незабаром зможу відвідати їх і ступити на землю, яку дуже любить Господь і яка дуже дорога Пречистій Діві Марії».

Чому ж з Вселенський Архиєрей відвідає Мексику? На це питання Папа Франциск дає щиру і просту відповідь: «Я прагну прибути до вас як місіонер милосердя і миру, зустрітись з вами, щоб спільно сповідувати нашу віру в Бога та поділити з вами істину, фундаментальну для нашого життя, а саме, що Господь дуже нас любить, що любить нас безмежною любов’ю, яка перевищує наші заслуги. Прагну бути якомога ближче до вас, а особливо до всіх тих, що страждають, щоб їх обійняти і сказати їм, що Ісус їх дуже любить, що Він в особливий спосіб завжди поруч із ними».

Святіший Отець висловив велику радість з приводу того, що народ Мексики з щирою молитвою готується його прийняти. «Молитва вчиняє наше серце просторим і готує його до прийняття Божих дарів, – сказав далі Святіший Отець. – Молитва освітлює наші очі, щоб ми змогли дивитись на ближніх так, як їх бачить Господь, щоб любити їх так, як Він їх любить».

Папа поділився з мексиканцями своїм найзаповітнішим бажанням – відвідати домівку Пречистої Діви Марії, а це Її Санктуарій у Ґвадалюпе. «Як ще один син, прагне наблизитись до Небесної Матері, – сказав він, – покласти до Її стіп все, що несу в серці і відчути ніжність Її милостивої присутності. Там, у санктуарії, де зберігається чудотворний Образ Божої Матері, подивитись у Її очі й благати, щоб завжди дивилась на нас з милосердям, адже Вона – наше Небесна Мати.

Святіший Отець ввірив Ґвадалюпській Божій  Матері свої Апостольські відвідини і «всіх дорогих братів мексиканців».

Джерело:Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh