Техно

Відеоконференція як засіб спілкування української діаспори

Українці проживають у кожній країні світу.  Протягом останніх десятиліть чисельність української діаспори особливо збільшується в Європі та Сполучених Штатах. Тому виникає питання, як же спілкуватися представникам одної з найдружніших та найпатріотичніших країн світу? Як налаштувати постійний контакт з рідними та сім’єю?

Це питання стало актуальним ще багато років тому, але тільки нещодавно знайшлася на нього відповідь. Тож, відеоконференція! Так, це – найкращий спосіб спілкування людей, які проживають у різних частинах нашої Землі, але прагнуть спілкування між собою. Наприклад, офіційне представництво українців в деяких країнах вже використовують таку технологію. Завдяки дистанційному спілкуванню вони вирішують актуальні для себе питання. Також, як повідомляє компанія DEKOM, завдяки професійному обладнанню для відеоконференцій вирішується питання безпеки даних – усі розмови залишаться конфіденційними. Цікаво те, що прийняти участь у зустрічі може кожна людина, що має українське громадянство.  Таким чином, відеоконференція виконує роль звичайної зустрічі українських спеціалістів, науковців, культурологів, економістів, підприємців і т. д.

Іще одною проблемою для українців закордоном є те, що людям дуже важно зв’язатися зі своїми рідними. Користування телефоном коштує дуже дорого, e-mail не дає можливості побачити людину, а Skype майже завжди має погане зображення та постійно перериває розмову. Відеоконференція у цьому випадку стає зв’язною ланкою між  тисячами сімей, які сумують одна за одною. Тому, в деяких країнах вже сьогодні Ви маєте можливість прийти та зв’язатися з родичами в режимі онлайн.

Іще однією проблемою є те, що іноді українській діаспорі важко знайти своїх співвітчизників у країні, куди вони переїздили. Відеоконференція дозволяє поспілкуватися з українцями і, можливо, створити нові контакти.

Таким чином, було б не погано впроваджувати культуру дистанційного спілкування у посольствах України. Адже відеоконференція дозволяє не тільки просто спілкуватися зі своїми рідними, а і вирішувати важливі питання. Насправді, усім українським представництва нереально зустрітися одночасно та у одному ж місці.  Саме тому дистанційні зустрічі – саме те, що потрібно сучасним діаспорам. Тому можна сказати, що новітні технології все ж таки полегшують нам життя. Було б непогано, якщо б і наші посольства взяли собі за звичай організовувати відеоконференції для того, що якомога швидше та ефективніше вирішувати всі питання зі своїми закордонними колегами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.