Авторські статтіНовини

Українця затримали на кордоні з галюциногенними грибами та марками з ЛСД. Відео

Учора у пункт пропуску «Гоптівка» автомобіль «Ніссан» прибув на виїзд з України. Під час здійснення перевірочних заходів прикордонники звернули увагу на неадекватну поведінку чоловіка – громадянина України його невпевнену мову, тремтячі руки та сонливість. Усі ці факти вказували на можливе наркотичне сп’яніння особи.

Під час подальшого огляду особистих речей чоловіка службовий собака, який натренований на пошук наркотичної речовини, спрацював на сумку, яка знаходилась під верхнім одягом правопорушника. У сумці серед документів було три пакунки з речовиною, що мала характерний запах грибів. Зі слів «господаря» товару, виявлена речовина є сушеним грибом, до складу якого входить псилоцибін (зазначена речовина є галюциногенною). В подальшому, в портмоне в кишені куртки чоловіка знайшли прозорий пакунок із трьома поштовими марками. Чоловік пояснив, що вони просочені психотропною речовиною ЛСД.

Речовину загальною вагою понад 20 грамів та марки вилучено працівниками фіскальної служби, про що складено протокол про порушення митних правил. Триває експертиза. Правопорушника передано співробітникам поліції.

Державна прикордонна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.