Авторські статтіУкраїнське військо

В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування. Відео

У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота завершились семиденні змагання присвячені пам’яті Василя Полякова.

За першість боролись 16 команд, а це понад 80 військовослужбовців мобільних підрозділів з усіх підрозділів прикордонного відомства.

Під час змагань учасники долали бігові дистанції, між якими підтягувалися на турніку, віджималися на брусах та виконували вправи з кросфіту. Також військовослужбовці штовхали гирі, долали смугу перешкод, виконували вправи зі стрільб з місця на влучність зі зміною магазину, у русі та зі зміною магазину спареними пострілами.

Окремою вправою було надання медичної допомоги одним із учасників по алгоритму MARCH умовно-пораненому, а інші водночас організовували кругову оборону. Після чого всі разом здійснювали евакуацію. Крім того, команди долали марш дистанцією 5 км, орієнтуючись на місцевості, та виконували при цьому спеціальні додаткові завдання.

В останній день турніру відбулось урочисте нагородження кубками, медалями і грамотами команд-переможців та кращих прикордонників. У загальному підсумку перше та друге місце посіли команди відділів спеціальних дій ДОЗОР Одеси та Харкова, а третє місце виборола команда мобільного підрозділу Азово-Чорноморського регіонального управління.

Ділячись враженнями від турніру, один із учасників зазначив, що такі змагання дозволяють здійснити обмін професійним досвідом між військовослужбовцями швидкого реагування Державної прикордонної служби України та сприяють подальшому зростанню професійної майстерності військовослужбовців відомства.


(ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування (ВІДЕО) В Оршанці завершилися змагання серед підрозділів швидкого реагування

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

sixteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.