Діаспора

Відео: приголомшливий ролик про добро і Прагу

В серпні 2016 року команда кліпмейкерів HayotFilms представила ролик під назвою «Прага, я люблю тебе» (Praho, miluji T?). Він був створений у співпраці з празькою мерією і відразу ж розлетівся по соціальним мережам.

Головний посил відео – твори добро. Воно розповідає про простих пражанах і добрих вчинках, які ті роблять щодня просто тому, що так звикли – машинально, не замислюючись.

Сюжет заснований на реальних подіях. Всі описані в ролику сценки мешканці чеської столиці можуть спостерігати повсюдно. Інша родзинка відео – захоплююча зйомка міста з повітря.

Автором і режисером проекту є постійно проживає у Празі режисер Отабек Джураєв.

«Ідея народилася у мене досить давно, майже відразу після переїзду з Узбекистану, але руки все не доходили. Проте нещодавно про неї через знайомих дізналися люди з мерії і зацікавилися. Місто виступивши замовником та допоміг реалізувати проект», – розповів він нашого порталу.

Над роликом чотири місяці працювали близько 30 осіб.

«Прага відома у світі завдяки чудовій архітектурі, культурних пам ятках та історії. Цим відео ми хочемо трохи змінити звичний кут зору і показати інтернет-спільноти, що Прага – це місце, де людям не наплювати на ближнього, де добрі вчинки відбуваються не зрідка, а постійно. Де виходить від кожної людини ласкаво складається в щось велике і нескінченне», – йдеться в анотації до проекту.

Раніше студія HayotFilms відзначилася іншою цікавою роботою – відео «Лайкни життя» (#LikeLife) розповідає про вплив соцмереж на життя сучасної людини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України