Відео: приголомшливий ролик про добро і Прагу

В серпні 2016 року команда кліпмейкерів HayotFilms представила ролик під назвою «Прага, я люблю тебе» (Praho, miluji T?). Він був створений у співпраці з празькою мерією і відразу ж розлетівся по соціальним мережам.

Головний посил відео – твори добро. Воно розповідає про простих пражанах і добрих вчинках, які ті роблять щодня просто тому, що так звикли – машинально, не замислюючись.

Сюжет заснований на реальних подіях. Всі описані в ролику сценки мешканці чеської столиці можуть спостерігати повсюдно. Інша родзинка відео – захоплююча зйомка міста з повітря.

Автором і режисером проекту є постійно проживає у Празі режисер Отабек Джураєв.

«Ідея народилася у мене досить давно, майже відразу після переїзду з Узбекистану, але руки все не доходили. Проте нещодавно про неї через знайомих дізналися люди з мерії і зацікавилися. Місто виступивши замовником та допоміг реалізувати проект», – розповів він нашого порталу.

Над роликом чотири місяці працювали близько 30 осіб.

«Прага відома у світі завдяки чудовій архітектурі, культурних пам ятках та історії. Цим відео ми хочемо трохи змінити звичний кут зору і показати інтернет-спільноти, що Прага – це місце, де людям не наплювати на ближнього, де добрі вчинки відбуваються не зрідка, а постійно. Де виходить від кожної людини ласкаво складається в щось велике і нескінченне», – йдеться в анотації до проекту.

Раніше студія HayotFilms відзначилася іншою цікавою роботою – відео «Лайкни життя» (#LikeLife) розповідає про вплив соцмереж на життя сучасної людини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh